Aktuality

Kajakářská školička

Kajakářská školička je určena prioritně dětem z 1.- 3 třídy ZŠ.

Od roku 2021 začínáme s přípravkou pro náš závodní oddíl, která bude pod SVČ Ostrčilova v Ostravě. Podívejte se blíže...

Číst dál...

Český pohár žáků 2021

O víkendu 21.-22.8.2021 si žáci odjeli další závod ČPž a Mistrovství. Sára Michajlovičová vybojovala nakonec v celkovém hodnocení ČP mladších žáků 3. místo. Moc gratulujeme. Kryštof Kápka v celkovém pořadí 16. místo a Lukáš Kápka 9. mladší žák. Vše na kajaku. Moc gratulujeme. Ale sezóna nekončí a  my pokračujeme dále. 

Úžasným překvapením bylo setkání s olympioniky, kteří přijeli pozdravit závodníky a nejúspěšnějším předat medaile.

Fotografie ze závodů jsou na facebooku VK Tzunami

 

Pádluj s námi

"Pádluj s námi" je projekt oddílu vodního slalomu VK Tzunami Ostrava, který v roce 2021 realizujeme s podporou Moravskoslezského kraje. Projekt zahrnuje výcvik, sjezd a závody na lodích na řece Ostravici na loděnici v Ostravě.

Leták "Pádluj s námi 2021" (.jpg) 

Číst dál...

Zimní příprava pro rok 2019

Ještě poslední týden máme pěkné počasí, a proto budeme chodit na loděnici na vodu. V pondělí zůstávají tréninky pro starší na loděnici - dle počasí voda, běh, cvičení. Od 20.11. budeme všichni každé úterý chodit do tělocvičny na ZŠ Zelená. Ve středu bude pro starší trénink na loděnici a večer máme bazén na ZŠ v Hrabůvce. Ve čtvrtek bude vždy loděnice, podle počasí voda a po té pro starší cvičení ve fitcentru a pro naše mladší bude cvičení v loděnici. A pátek - bude vždy pro starší loděnice. V sobotu nebo neděli si občas uděláme výlet na hory - turistika, běžky atd. Vždy budete včas informováni.

Nová sezona

Informace pro závodníky!!!

Zima se pomalu plíží pryč, tak je čas začít trénovat na vodě. Tělocvična je stále k dispozici do konce dubna, ale využijeme ji pouze při nepříznivém počasí. Sledujte Messenger, kde vás budeme průběžně informovat o aktuální situaci. 

Všem děkujeme za velkou účast na brigádě. Udělali jsme hodně práce a připravili tréninkovou trať. Což je paráda. Děkujeme!!!

Ostravské slalomy 

 

Naše závody byly uspořádány za podpory MSK, částkou 30000 Kč. 

Tímto moc děkujeme

Výsledky najdete zde: sobota a neděle

Fotky nejdete na rajčeti.

 

Kde nás najdete?

 

 

Připravili jsme si pro Vás malé instruktážní video, ať to máte trošku jednodušší s příjezdem. 

{source}
<iframe width="520" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Hh-MQMWpfik" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
{/source}

 

Prosíme o velkou opatrnost a POZOR!!! na cyklisty a chodce, budete se pohybovat na cyklostezce a stezce pro chodce. Nebojte se zákazů vjezdu, ten máme povolen.

Pozor, v okolí řeky a  Slezskoostravského hradu se budou o víkendu konat další akce, proto se tam bude pohybovat opravdu hodně lidí.

Toalety a bufet budou na loděnici. Děkujeme

Závod se koná cca 300 metrů od loděnice po proudu řeky. Výdej startovních čísel, veškeré informace, výsledková tabule a vyhlášení výsledků bude na loděnici.